13.Potrzebna pomoc dla Ludmiły – rozrusznik serca; Lwów – zbiórka zakończona

Ludmiła Kowal ze Lwowa od kilku lat zbiera pieniądze na operację serca – rozrusznik. W międzyczasie onkologicznie zachorował jej brat i wszystkie środki zostały przeznaczone na jego operację [stomia]. Dziś pani Luda może liczyć tylko na ludzi dobrej woli; ze swej skromnej renty nie jest w stanie opłacić zabiegu wstawienia rozrusznika, który we Lwowie kosztuje ok.5 tys uah – ok. 830 zł. Jeśli ktoś chciałby pomóc Polce ze Lwowa – prosimy o wpłaty na konto fundacji, z dopiskiek – ,,Ludmiła Kowal”

2 myśli nt. „13.Potrzebna pomoc dla Ludmiły – rozrusznik serca; Lwów – zbiórka zakończona”

1. Czy Pani Ludmiła ma Kartę Polaka. Jezeli tak, być może istniałaby możliwość wszczepienia rozrusznika w Polsce bez opłaty a na koszt NFZ. Znam kardiologa specjalizującego się w rozrusznikach i być może on by coś za moim pośrednictwem doradził, jeżeli sprawa jest nadal aktualna.

2. Pani Ludmile Kowal przekazaliśmy 500zł na pokrycie kosztów wymiany baterii w rozruszniku. Cena zabiegu we Lwowie, który wykonano w kwietniu br – 4 tys UAH, czyli 1200zł.