SIOSTRY STASZEWSKIE

Z ogromną radością informujemy, że 15-go listopada, w Kijowie przyszły na świat bliźniaczki / jeszcze bez imion / – córki Walentyny i Andrzeja Staszewskich z Berdyczowa. Wszystkim Ofiarodawcom, którzy wspierali mamę dziewczynek – raz jeszcze bardzo serdecznie dziękujemy za okazane Serce !

19 listopad –  Dnia 19 listopada 2018 10:59 Валентина Сташевска / mail /napisał(a):Вітам п.Моніко, вітаю Всіх! Дякую Вам за турботу і доброту. Зараз я з дівчатками находжумсь разом в палаті зі здоров’ям у нас більш менш нормально але одній донечці. 30/11 потрібно буде здати один важливий аналіз. Імена наших дітей то Аніта і Емма. Ми тепло вітаємо вас!

,,Witamy Wszystkich. Dziękujemy Wam za opiekę i życzliwość. Obecnie znajduję sie z dziewczynkami razem na oddziale, zdrowie u nas mniej więcej dobrze, ale jedna córeczka musi przejść bardzo ważne badania 30-go listopada. Imiona naszych dzieci to Anita i Emma. Ciepło pozdrawiamy!,,

24 listopad – Anita i Emma jadą z rodzicami do domu, do Berdyczowa…

do domu)

3 myśli nt. „SIOSTRY STASZEWSKIE”

1. To-Jest-Cudowne! Dziękuję Fundacji za pracę. Dziękuję za pokazywanie Polaków w potrzebie.Walentynie z rodziną życzę wszystkiego najlepszego!

2. Dziękujemy bardzo w imieniu Staszewskich za życzliwość i dobre słowa. Wspierajmy duchowo rodziców, którzy z niepokojem, ale i pełni nadziei czekają na 30 listopada, kiedy to Emma przejdzie niezwykle ważne dla dziecka badania