2.Pomóżmy Stanisławie Michalickiej-zbiórka zakończona

Pani Stanisława Michalicka [z domu Frankiewicz] ma ponad 90 lat. Mieszka na dalekim Wołyniu, w miejscowości – Klesów. Była jedną z pierwszych Polek, które po wojnie starały się o odzyskanie klesowskiego kościoła. Dziś jest osobą leżącą. Opiekuje się nią wnuczka – Ania Radziewicz, którą pani Stanisława sama wychowywała. Na Wołyń pomoc dociera sporadycznie, żyjący tam Polacy są zostawieni sami sobie, zwłaszcza ci z wiosek i małych miasteczek.. Pani Stanisława potrzebuje środki medyczne [pampersy], ale też lekarstwa, których zakup na Ukrainie często przekracza możliwości schorowanych rencistów. Jeśli ktoś chciałby pomóc pani Stanisławie, wpłaty prosimy kierować na konto fundacji, z dopiskiem – ,,Stanisława Michalicka”

Dzięki pomocy  przekazanej na rzecz pani Stanisławy, przez ponad dwa lata mogliśmy wspierać tę wiekową Polkę zarówno materialnie jak i rzeczowo. Wszystkim Ofiarodawcom dziękujemy za okazaną troskę i zrozumienie.

Pani Stanisława zmarła 28 X 2014 r

3 myśli nt. „2.Pomóżmy Stanisławie Michalickiej-zbiórka zakończona”

1. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przekazali pomoc materialną na rzecz pani Stanisławy. W transporcie styczniowym, przekazaliśmy do Klesowa żywność oraz leki, pozostałe środki przekażemy w najbliższym czasie dla tejże osoby.

2. Serdecznie dziękujemy Pani Bożenie Ratter za pomoc materialną, przekazaną na rzecz Stanisławy Michalickiej