2.Pomóżmy Stanisławie Michalickiej-zbiórka zakończona

Pani Stanisława Michalicka [z domu Frankiewicz] ma ponad 90 lat. Mieszka na dalekim Wołyniu, w miejscowości – Klesów. Była jedną z pierwszych Polek, które po wojnie starały się o odzyskanie klesowskiego kościoła. Dziś jest osobą leżącą. Opiekuje się nią wnuczka – Ania Radziewicz, którą pani Stanisława sama wychowywała. Na Wołyń pomoc dociera sporadycznie, żyjący tam Polacy są zostawieni sami sobie, zwłaszcza ci z wiosek i małych miasteczek.. Pani Stanisława potrzebuje środki medyczne [pampersy], ale też lekarstwa, których zakup na Ukrainie często przekracza możliwości schorowanych rencistów. Jeśli ktoś chciałby pomóc pani Stanisławie, wpłaty prosimy kierować na konto fundacji, z dopiskiem – ,,Stanisława Michalicka”

Dzięki pomocy  przekazanej na rzecz pani Stanisławy, przez ponad dwa lata mogliśmy wspierać tę wiekową Polkę zarówno materialnie jak i rzeczowo. Wszystkim Ofiarodawcom dziękujemy za okazaną troskę i zrozumienie.

Pani Stanisława zmarła 28 X 2014 r

3 myśli nt. „2.Pomóżmy Stanisławie Michalickiej-zbiórka zakończona”

  1. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przekazali pomoc materialną na rzecz pani Stanisławy. W transporcie styczniowym, przekazaliśmy do Klesowa żywność oraz leki, pozostałe środki przekażemy w najbliższym czasie dla tejże osoby.

  2. Serdecznie dziękujemy Pani Bożenie Ratter za pomoc materialną, przekazaną na rzecz Stanisławy Michalickiej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *