9.Pomoc dla pani Zofii i jej syna Jerzego, Lwów – pomoc stała

Panią Zofię i Jurka- syna pani Zofii, poznaliśmy w lutym 2013 roku. Pani Zofia ma 87 lat; sama opiekuje się bardzo chorym synem (wylewy, wymienione żyły, sparaliżowana lewa strona). Jerzy porusza się z wielką trudnością i tylko po domu. Chorego czeka kolejna, kosztowna operacja naczyniowa – sztuczne żyły skróciły się. Pani Zofia również potrzebuje leki – jest po operacji onkologicznej, ma wiele innych schorzeń. Przed chorobą Jurek był przewodnikiem wycieczek po Lwowie i okolicach. Doskonale zna historię Kresów – tę prawdziwą. Rdzenni Polacy, patrioci, doskonale mówiący po polsku.

Jeśli ktoś chciałby pomóc pani Zofii i jej synowi, prosimy o wpłaty na konto fundacji z dopiskiem – ,,Pani Zofia”

14 listopad 2013 na subkoncie jest 400zł / 26 listopad  – środki w całości przekazane do Lwowa / 12 styczeń na subkoncie jest 1000zł/  20 styczeńśrodki w całości przekazane do Lwowa / Jurkowi potrzebna jest codzienna rehabilitacja, także leki oraz pampersy…  19 lutyna subkoncie jest 500zł/ 29 kwiecieńna subkoncie jest 510zł; środki w całości przekazujemy do Lwowa 30 maj 2018 na subkoncie jest 100 zł 13 czerwiec środki przekazane do Lwowa

13 myśli nt. „9.Pomoc dla pani Zofii i jej syna Jerzego, Lwów – pomoc stała”

1. Serdecznie dziękujemy Pani Ewie Wójcik, za pomoc materialną, którą przeznaczyliśmy na zakup Biootropilu dla Jurka i wymarzoną ,,Dziewczynkę w zielonym sweterku” dla pani Zosi