9.Pomoc dla pani Zofii i jej syna – pomoc stała

Panią Zofię i pana Jerzego – syna pani Zofii, poznaliśmy w lutym 2013 roku. Mieszkają we Lwowie, w okolicach Wysokiego Zamku, w starej kamienicy. Pani Zofia ma 87 lat; sama opiekuje się bardzo chorym synem (wylewy, wymienione żyły, sparaliżowana lewa strona). Jerzy porusza się z wielką trudnością i tylko po domu. Chorego czeka kolejna, kosztowna operacja naczyniowa – sztuczne żyły skróciły się. Pani Zofia również potrzebuje leki – jest po operacji onkologicznej, ma wiele innych schorzeń. Przed chorobą, pan Jerzy był przewodnikiem wycieczek po Lwowie i okolicach. Doskonale zna historię Kresów – tę prawdziwą. Rdzenni Polacy, patrioci, doskonale mówiący po polsku.

Jeśli ktoś chciałby pomóc pani Zofii i jej synowi, prosimy o wpłaty na nasze konto, z dopiskiem – ,,Pani Zofia”

14 listopad – na subkoncie jest 400zł 26 listopad  – środki w całości przekazane do Lwowa 12 styczeń – na subkoncie jest 1000zł 20 styczeń – środki w całości przekazane do Lwowa / Jurkowi potrzebna jest codzienna rehabilitacja, także leki oraz pampersy…  19 luty – na subkoncie jest 500zł 29 kwiecień – na subkoncie jest 510zł i środki w całości przekazujemy do Lwowa

12 myśli nt. „9.Pomoc dla pani Zofii i jej syna – pomoc stała”

1. Serdecznie dziękujemy Pani Ewie Wójcik, za pomoc materialną, którą przeznaczyliśmy na zakup Biootropilu dla Jurka i wymarzoną ,,Dziewczynkę w zielonym sweterku” dla pani Zosi