56.Pomoc dla pani Danuty; ortopedia; Drohobycz [lwowskie] -zbiórka zakończona

54-letnia Danuta Czystiakowa mieszka w Drohobyczu, pracuje w szkolnej bibliotece, a także prowadzi fakultet języka polskiego. Pani Danuta cierpi na wiele schorzeń – nerki, stawy, guzki tarczycy, niedokrwistość normocytowa, itp… Dotychczasowe badania i konsultacje nie pomogły ustalić odpowiedniego leczenia. Chcielibyśmy pomóc pani Danucie opłacając jednorazowe wizyty prywatne w Krakowie u lekarza internisty, reumatologa, a także ginekologa + konieczne badania. Ostatecznych kosztów nie znamy, mamy nadzieję, że całość zmieści się w kwocie ok. 1 tys zł. Jeśli ktoś chciałby pomóc Polce z Drohobycza, prosimy o wpłaty na konto fundacji z dopiskiem – ,,Danuta,,

8 czerwiec  środki na subkoncie pani Danuty – 600zł. Po wstępnych ustaleniach z lekarzami w Krakowie, zebrane środki  wystarczą na pokrycie kosztów konsultacji i badań. Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy przekazali Pomoc dla pani Danuty)

1 lipiec – pani Danuta przeszła w czerwcu badania w Krakowie. I tak – wizyta u ortopedy – 150zł, wizyta u ginekologa – 100zł, densytometria kręgosłupa i szyjki kości udowej – 80zł, lek recepturowy [robiony] – 73,33zl, leki ginekologiczne – 23,38zł, witaminy – 17zł, wizyta + leki – endokrynolog – 212zł [faktury do wglądu]. Pani Danuta ma zalecone kolejne wizyty i dalsze leczenie w Krakowie. Zwracamy się z serdeczną prośbą o pomoc w ich opłaceniu.

10 październik – pani Danuta przeszła kolejne badania i konsultacje w Krakowie. Na styczeń 2016 roku, wyznaczono jej tygodniowe leczenie w Polsce – u lekarza reumatologa – zastrzyki w oba kolana – cena jednego 650 zł, a także Terapię Orthokine – w sumie potrzebna kwota to 2500zł. Pani Danuta cierpi na zwyrodnienie stawów kolanowych, wcześniej na Ukrainie nie zastosowano odpowiedniego leczenia.

9 listopad na subkoncie pani Danuty jest 970 zł; z tej kwoty dziś opłaciliśmy dwie faktury – wizyty kontrolne w Krakowie w październiku oraz zakup leków – na kwotę – 487zł, czyli na subkoncie zostaje 483zł

18 grudnia – na subkoncie pani Danuty jest 2658 zł

13 stycznia – pani Danuta jest już po terapii Ortokine, dziś wraca do Drohobycza; Wszystkim bardzo serdecznie dziękuje za Pomoc!!!