SZANOWNI PAŃSTWO, DRODZY OFIARODAWCY*

Pragniemy BARDZO SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ za WSPIERANIE naszych inicjatyw w 2021 roku. Dzięki PAŃSTWA OGROMNEJ ŻYCZLIWOŚCI i DOBROCI mogliśmy pomóc materialnie i rzeczowo wielu naszym podopiecznym – seniorom, osobom samotnym i chorym, rodzinom niepełnym i wielodzietnym. Dziękujemy, że pomimo niełatwych okoliczności nie zapominają Państwo o rodakach na Ukrainie. Nasze prośby nigdy nie pozostają bez odzewu, tym samym osoby potrzebujące nie są pozostawione same sobie.  Działania naszej niewielkiej fundacji są możliwe tylko dzięki Państwa dobrej woli i Sercom otwartym na potrzeby kresowiaków. Również i przede wszystkim w ich imieniu dziękujemy za ciepło i troskę, których doświadczają, które czynią ich codzienność lepszą. Na nadchodzący Nowy Rok przekazujemy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz wielu jasnych dni.