Dalsza pomoc dla Paulinki – rehabilitacja/ zbiórka zakończona

 

https://fundacjamosinga.zgora.eu/?p=26271

Zwracamy się z serdeczną prośbą o dalszą pomoc dla Paulinki Zdybel z Szaróweczki. Pełna rehabilitacja – zajęcia fizyczne, jazda konna, pływanie, itd – ma dla dziewczynki wielkie znaczenie w jej rozwoju, a także w zatrzymaniu spastyki. Rodzice marzą, by dziecko było zupełnie wolne od spastyki, która tak bardzo utrudnia codzienność, a każda rehabilitacja to krok w tym kierunku. Paulinka została wstępnie zapisana na dwutygodniowy kurs w Truskawcu, który rozpocznie się 6 go kwietnia; koszt rehabilitacji 33 tys uah – ok. 2700zł. Jeśli ktoś chciałby pomóc naszej podopiecznej, prosimy o wpłaty na konto fundacji z dopiskiem ,,Paulinka,,

Subkonto 11 luty 300zł / 16 luty 650zł / 19 luty 950zł / 27 luty 1050zł / 4 marzec 1270zł / 9 marzec 1470zł / 10 marzec 1670zł / 13 marzec 1870zł / 16 marzec 1970zł / 26 marzec 2220zł / 1 kwiecień 2500zł; środki przekazane

23 kwiecień

,,Serdeczne podziękowania od całej rodzinki i ode mnie osobiście fundacji i Wszystkim Ofiarodawcom za okazaną nam pomoc w opłacie rachunku za rechabilitacje naszej córeczki Paulinki. Każda rechabilitacja to zwycięstwo nad ciężką chorobą. Paulinka ma silne wykszywienie kręgosłupa, im dalej tym ciężej jej siedzieć. Masaże i korekcja kręgosłupa poprawiają wykszywienie i Paulinka czuje sie lepiej. Ćwiczenia fizyczne pozwalają utszymywać głowe, Paulinka ruwniej siedzi. A masażee oblicza poprawiają wymowe. Każda procedura bardzo ważna dla Paulinki. Wielkie Wam dzięki!!!. Sławek,,

2 komentarze do “Dalsza pomoc dla Paulinki – rehabilitacja/ zbiórka zakończona”

  1. Serdecznie dziękujemy Panu Witoldowi Kopeciowi – dwukrotnie, Panu Piotrowi Winskowskiemu, Panu Piotrowi Młyńczakowi- dwukrotnie, Panu Jackowi Łangowskiemu – dwukrotnie, Panu Markowi Budniakowi – dwukrotnie, Panu Robertowi Cyranowi, Panu Krystianowi, Panu Karolowi, Panu Maciejowi Kalińskiemu, Pani Małgorzacie Tomczak, Panu Janowi Longchamps de Berier za pomoc materialną, przekazaną na rzecz Paulinki

  2. Serdecznie dziękuje wszystkim ofiarodawcom, kto w jaki sposób dołączyłsie do finansowej zbiurki na opłate rechabilitacji dla mojej cureczki Paulinki. Dziękuje za każde dobro co czynicie, modlesie za każdego z Was, aby Pan Bóg wynagrodził i błogosławił każdego z Was. Dziękczynienia składam od całej swej rodzinki, a także od Paulinki osobiscie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *