https://fundacjamosinga.zgora.eu/?p=26271
Zwracamy się z serdeczną prośbą o dalszą pomoc dla Paulinki Zdybel z Szaróweczki. Pełna rehabilitacja – zajęcia fizyczne, jazda konna, pływanie, itd – ma dla dziewczynki wielkie znaczenie w jej rozwoju, a także w zatrzymaniu spastyki. Rodzice marzą, by dziecko było zupełnie wolne od spastyki, która tak bardzo utrudnia codzienność, a każda rehabilitacja to krok w tym kierunku. Paulinka została wstępnie zapisana na dwutygodniowy kurs w Truskawcu, który rozpocznie się 6 go kwietnia; koszt rehabilitacji 33 tys uah – ok. 2700zł. Jeśli ktoś chciałby pomóc naszej podopiecznej, prosimy o wpłaty na konto fundacji z dopiskiem ,,Paulinka,,
Subkonto 11 luty 300zł / 16 luty 650zł / 19 luty 950zł / 27 luty 1050zł / 4 marzec 1270zł / 9 marzec 1470zł / 10 marzec 1670zł / 13 marzec 1870zł / 16 marzec 1970zł / 26 marzec 2220zł / 1 kwiecień 2500zł; środki przekazane
23 kwiecień
,,Serdeczne podziękowania od całej rodzinki i ode mnie osobiście fundacji i Wszystkim Ofiarodawcom za okazaną nam pomoc w opłacie rachunku za rechabilitacje naszej córeczki Paulinki. Każda rechabilitacja to zwycięstwo nad ciężką chorobą. Paulinka ma silne wykszywienie kręgosłupa, im dalej tym ciężej jej siedzieć. Masaże i korekcja kręgosłupa poprawiają wykszywienie i Paulinka czuje sie lepiej. Ćwiczenia fizyczne pozwalają utszymywać głowe, Paulinka ruwniej siedzi. A masażee oblicza poprawiają wymowe. Każda procedura bardzo ważna dla Paulinki. Wielkie Wam dzięki!!!. Sławek,,


Serdecznie dziękujemy Panu Witoldowi Kopeciowi – dwukrotnie, Panu Piotrowi Winskowskiemu, Panu Piotrowi Młyńczakowi- dwukrotnie, Panu Jackowi Łangowskiemu – dwukrotnie, Panu Markowi Budniakowi – dwukrotnie, Panu Robertowi Cyranowi, Panu Krystianowi, Panu Karolowi, Panu Maciejowi Kalińskiemu, Pani Małgorzacie Tomczak, Panu Janowi Longchamps de Berier za pomoc materialną, przekazaną na rzecz Paulinki
Serdecznie dziękuje wszystkim ofiarodawcom, kto w jaki sposób dołączyłsie do finansowej zbiurki na opłate rechabilitacji dla mojej cureczki Paulinki. Dziękuje za każde dobro co czynicie, modlesie za każdego z Was, aby Pan Bóg wynagrodził i błogosławił każdego z Was. Dziękczynienia składam od całej swej rodzinki, a także od Paulinki osobiscie.