91. Pomóżmy Ani, Drohobycz [lwowskie] – ginekologia – zbiórka zakończona

25-letnia Ania Baszak mieszka w Drohobyczu. Jest absolwentką Sobotniej Szkoły im. św. Królowej Jadwigi. Ukończyła psychologię. Wiele czasu poświęca wolontariatowi, angażując się w akcje Bonifratrów, czy też wspierając młodzież, znajdującą się w trudnych sytuacjach życiowych.  Pracuje jako psycholog – miesięczne wynagrodzenie ok. 280zł.  Ania od dawna leczy się ginekologicznie. Ostatnio przeszła we Lwowie serię badań – konieczne jest leczenie mające na celu wzmocnienie osłabionego immunitetu; po nim zabieg – kriochirurgia, po czym znów wzmacnianie odporności. Wszystko to związane jest także z urodzeniem dziecka w przyszłości,  o które Ania wraz z mężem starają się od dwóch lat.  Koszt całkowitego leczenia przewidziany jest na 5100 hrywni czyli ok. 800zł. Jeśli ktoś chciałby pomóc Ani, prosimy o wpłaty na konto fundacji, z dopiskiem – ..Ania Baszak”

3 sierpień – na subkoncie jest 390zł / środki przekazujemy do Drohobycza

28 wrzesień  – na subkoncie jest 100zł / 29 wrzesień – środki zostały przekazane do Drohobycza

Ania jest szczęśliwą mamą Roberta )

2 komentarze do “91. Pomóżmy Ani, Drohobycz [lwowskie] – ginekologia – zbiórka zakończona”

  1. Serdecznie dziękujemy Ofiarodawcy, który pragnie pozostać anonimowy, Państwu Małgorzacie i Robertowi Górecckim, Panu Krystianowi oraz Panu Michałowi Paćkowskiemu za pomoc materialną, przekazaną na rzecz Ani)

  2. Serdecznie dziękujemy Państwu Małgorzacie i Robertowi Górecckim oraz Panu Dominikowi Matusiakowi za pomoc materialną, przekazaną na leczenie Ani

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *