5.Pomoc dla Agnieszki, Lwów- oczka Agnieszki uratowane, dalsze wsparcie dla Agnieszki

Agnieszka Mokrzycka ma 4 lata. Od ponad trzech lat choruje na nowotwór obu oczek. Po nieudanym leczeniu w Odessie lekarze rekomendowali usunięcie gałek ocznych, obecnie dziewczynka leczy się w niemieckiej klinice okulistycznej w Essen. Po wielu zabiegach, Agnieszka w niewielkim stopniu widzi, a choroba nie postępuje. Dziecko, regularnie, kilka razy w roku musi poddać się kontroli w Essen. Samo leczenie opłaca warszawska fundacja ,,Expatria”, my pomagamy w sfinansowaniu przejazdów do Niemiec i kosztów wizowych. Niezasobni rodzice, nie są w stanie samodzielnie pokryć tychże kosztów. Jeśli ktoś chciałby pomóc Agnieszce, prosimy o wpłaty na n konto fundacji z dopiskiem – ,,Agnieszka Mokrzycka”.

Marzec 2015 – Agnieszka ma 7 lat, chodzi do szkoły dla niewidomych we Lwowie; jej młodszy brat Staszek ma 4 latka) Chcemy nadal wspierać rodzinę Mokrzyckich. Julia [mama dzieci] nie pracuje, Rościsław [ojciec] pracuje dorywczo….

3 komentarze do “5.Pomoc dla Agnieszki, Lwów- oczka Agnieszki uratowane, dalsze wsparcie dla Agnieszki”

  1. Serdecznie dziękujemy Wszystkim Ofiarodawcom, którzy przez ponad 3 lata pomagali Agnieszce. Szczególnie podziękowania kierujemy do pana Zenona Kapeli, pana Tomasza Sikory, pana Kazimierza Kaji, LO nr 3 w Zielonej Górze, czytelników KG i TP. Dziękujemy wszystkim, dzięki którym Agnieszka mogła leczyć się w Essen, gdzie lekarze uratowali oczy dziecka.

  2. Serdecznie dziękujemy Pani Marcie Więcławskiej-Tkaczyk za pomoc materialną, przekazaną na rzecz Agnieszki)

  3. Serdecznie dziękujemy Pani Marcie Więcławskiej-Tkaczyk za pomoc materialną, przekazaną dla Agnieszki)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *