55.Maksymilian dziękuje Wszystkim, którzy do tej pory pomogli )) Zbiórkę kontynuujemy-szczegóły-wpis nr 47

SKMBT_C45215032610020Przed 9-miesięcznym Maksymilianem z Pnikuta [wpis nr  47 ] kolejne wizyty w Centrum Zdrowia Dziecka i dalsze leczenie. Tymczasem otrzymaliśmy od Maksa) podziękowanie dla Wszystkich, którzy pomogli, przekazując pomoc materialną, którzy okazali życzliwość i zrozumienie… To dzięki dobroci Ofiarodawców, chłopiec mógł przejść badania w Warszawie [grudzień 2014], gdzie lekarze dali nadzieję, że dziecko będzie zdrowe i przeszczep wątroby na razie nie jest konieczny…Spójrzcie, jak pięknie uśmiecha się do nas Maksymilian)

27-go maja, Maksymilian odbył wizytę kontrolną w Centrum Zdrowia Dziecka. Stan chłopca jest zadowalający, wątroba regeneruje się, na razie nie ma mowy o przeszczepie. Leczenie dziecka wydłuży się w czasie – na 2-3 lata. Kolejna wizyta przewidywana jest na listopad. Już dziś zwracamy się z prośbą o pomoc w zebraniu środków na kolejną wizytę Maksymiliana w listopadzie.  Nie znamy jeszcze kwoty, którą fundacja musi pokryć za majowe badania, będzie ona oscylować w granicach 3700zł.  Fundacja zakupiła dla chłopca leki w Przemyślu – ich koszt 2413zł. Szczegóły wpis nr 47

2 komentarze do “55.Maksymilian dziękuje Wszystkim, którzy do tej pory pomogli )) Zbiórkę kontynuujemy-szczegóły-wpis nr 47”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *